Toyota avas Narva äripargis piirkonna moodsaima autokeskuse

23.01.2017

ELKE Grupp avas reedel Narva äripargis pidulikult 2,5 miljonit eurot maksnud ja 13 inimesele tööd andva Eesti moodsaima Toyota keskuse. Täisteenust pakkuva autokeskuse ehitas Merko.

Autokeskuse tegevjuhi Valdik Uski sõnul on Narva ja kogu Kirde-Eesti arenev ning suure potentsiaaliga piirkond, kus on nõudlus kõrgel tasemel teenuste järele ja samas piisavalt kvalifitseeritud tööjõudu nende teenuste pakkumiseks.

“Viimaste aastate Eesti müüduim automark Toyota on hinnas ka Ida-Virumaal, mis on tekitanud suure nõudluse esinduse tasemel teeninduse järele,” ütles Uski. “Klientide huvi Toyota Narva keskuse vastu on suur juba praegu ning usun, et saame oma tegevusega anda panuse terve piirkonna arengusse. Meie kasutatav tehnoloogia on tipptasemel ja usun, et samal tasemel on ka meie klientidele pakutav teenindus.”

Lähiaastail on plaan keskuse töötajaskonda kasvatada 25-ni, et pakkuda piirkonna arvukale klientuurile senisest paremat teenust ning haritud noortele võimalust oma oskusi kodukohas rakendada ning arendada. Värbamist suvel alustanud Toyota Narva autokeskuses asuvad mõne erandiga tööle kohalikud spetsialistid, kes läbisid eelnevalt mitmekuulise täiendkoolitusprogrammi ning praktika.

Autokeskuse ehitanud AS Merko Ehitus Eesti juhatuse esimehe Keit Paali sõnul sujus koostöö ladusalt ja tulemuslikult. “Tegemist on juba mitmenda meie ehitatud Toyota keskusega ning meil on hea meel, et saime tuua armastatud autobrändi ka Ida-Virumaa inimestele lähemale. Pikaajalise Toyota kliendina saame Merkos kinnitada, et kahe brändi väärtused ühtivad – mõlemad seame esiplaanile kvaliteedi ja kestvuse,” lisas Paal.

Uus, interaktiivsete lahendustega Toyota keskus Narvas rajati Narva äriparki Olginas, kus teeninduspinda on kokku 1600 ruutmeetrit. Tegemist on täisteenust pakkuva müügiesindusega, kus on väljas kogu Toyota mudelivalik.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.