Merko hakkab ehitama Riia suurimat Akropole kaubanduskeskust

10.04.2017

Merko Läti tütarettevõte SIA Merks ja SIA M257 sõlmisid 7. aprillil ehituslepingu, mille alusel hakkab SIA Merks ehitama Riiga Akropole multifunktsionaalset keskust. Läti suurima keskuse kogupind on 98 000 m² ning ehituslepingu maksumus ligikaudu 100 miljonit eurot. SIA Merks on otsustanud ehitustööde teostamisel kaasata partnerina ehitusettevõtte UAB „Mitnija“ osalusega 50:50.

Riiga aadressile Maskavas tänav 257 rajatav 98 000 m² kogupinnaga Akropole keskus (http://akropole-riga.lv/en/) hõlmab kaubanduskeskust, büroohoonet, liuvälja ja kinokompleksi. Ehituslepingu tööd sisaldavad ka keskust toetavat ulatuslikku infrastruktuuri ehitust – parklad, ümberkaudsed tänavad ning haljastus. Keskuse ehitustööd algavad 2017. aasta aprillis ning nende valmimine on plaanitud 2019. aasta jaanuarisse.

Merko on ehitanud Baltimaades erinevaid kaubanduskeskusi, sealhulgas Viru Keskus ja Kristiine keskus Tallinnas, Spice ja Spice Home keskused Riias, Panorama keskus Vilniuses ja Saules Miestas kaubanduskeskus Šiauliais. Praegu on Merkol töös 130 000 m² brutopinnaga T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskuse ehitus Tallinnas.

Tere tulemast meie uuenenud kodulehele!

Asud praegu Eesti juhtiva ehitusfirma
AS Merko Ehitus Eesti kodulehel
www.merko.ee.

Börsil noteeritud AS Merko Ehitus kontserni kodulehe aadress on nüüdsest
group.merko.ee.

Welcome to our new website!

You are currently on the website of
AS Merko Ehitus Eesti, Estonian leading construction company.
www.merko.ee.

The website of AS Merko Ehitus group listed on Nasdaq OMX Tallinn, is from now on
group.merko.ee.